Naprawa głośników

Naprawa kolumn głośnikowych, regeneracja głośników oraz serwis głośników w naszym wykonaniu to działania prowadzone na najwyższym poziomie. Naprawa głośników, która zostanie nam zlecona, to gwarancja powodzenia. Zajmujemy się kompleksową naprawę, serwisujemy kolumny głośnikowe, prowadzimy zabiegi restauracyjne oraz regeneracyjne zespołów głośnikowych, dzięki czemu powierzone w nasze ręce sprzęt audio zyskuje nowe życie nawet wtedy, kiedy doszło do jego uszkodzenia. Posiadamy zespół specjalistów, którzy wyróżniają się bogatym zapleczem merytorycznym oraz długoletnim doświadczeniem w prowadzonych pracach. 

Zanim podejmiemy się realizacji powierzonego nam działania, dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej diagnozy, a także informujemy potencjalnego klienta o konieczności poniesionych kosztów. Istotne jest to, że zapewniamy także bezpłatny transport sprzętu do serwisu, jak i serwisu na terenie całej Polski. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to fakt, że tak naprawdę transport oraz wstępna, jak wspomnieliśmy – bezpłatna diagnoza, nie zobowiązuje do niczego i potencjalny klient na tym etapie może zrezygnować z powierzonego nam zadania, bez konieczności poniesienia jakichkolwiek kosztów. Ponadto, efektem naszych przeprowadzonych prac są diagnozowane testy odsłuchowe, które stają się gwarancję w zachowaniu właściwych parametrów i odpowiedniej jakości dźwięków.

Naprawa kolumn głośnikowych, serwis głośników, regeneracja głośników – nasza codzienność

Naprawa głośników w naszym wykonaniu to działania dokładnie przemyślane oraz wykonywane możliwie szybko. To, co wyróżnia nas zespół, to doskonali fachowcy, którzy znają się perfekcyjnie na tym, co robią. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, a także ogromna wiedza techniczna i wrażliwość na dźwięki stanowią atut naszego zespołu. Dokładamy także wszelkich starań, w powierzone nam różnego rodzaju urządzenia elektryczne i elektroniczne zyskały drugie życie, dlatego też każde podzespoły są dokładnie sprawdzane i weryfikowane. Niejednokrotnie zdarza się tak, że powierzony nam sprzęt po naprawie działa lepiej, niż dotychczas. Wszystkie komponenty, których używamy w pracy są najwyższej jakości. Bardzo często również niwelujemy błędy, które powstały jeszcze na etapie produkcji urządzenia, dzięki czemu zapewniamy mu długowieczność. Poświadczeniem naszej oferty jest gwarancja na wykonaną pracę, którą otrzymują nasi klienci.

Jak wygląda naprawa głośników?

Po odebraniu sprzętu i dokonaniu wstępnej diagnozy, przygotowujemy zarys kosztów, które będzie musiał ponieść klient w chwili, kiedy zdecyduje się na współpracę z nami. Oczywiście tego typu działania nie są w żaden sposób zobowiązujące, dlatego też możliwe jest z sygnowanie z powierzenia nam serwisowania uszkodzonego sprzętu bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Ponadto, co dla nas jest niezwykle istotne, a z pewnością zostanie docenione również przez klientów, w naszych działaniach nie ma żadnych ukrytych kosztów. Naprawiamy tylko to, co wymaga tego typu działań. Wszelkie prowadzone prace związane z naprawą sprzętu elektronicznego w naszych wykonaniu, są w pełni uczciwe. Zawsze staramy się również, by dokonać napraw możliwie jak najszybciej przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Nasz serwis głośników, naprawa kolumn głośnikowych i regeneracja głośników to nie tylko praca, ale prawdziwa pasja, dlatego też prowadzone działania są tak wysokiej jakości.

Serwis głośników, czyli najczęściej pojawiające się problemy

Naprawa głośników to bardzo szerokie pojęcie, jednak działania, które podejmujemy najczęściej to naprawa zwrotnic głośnikowych, 

  • wymiana membran, 
  • czyszczenie koszy głośnikowych,
  • wymiana lub naprawa wgniecionej kopułek,
  • wymiana gniazd,
  • czyszczenie oraz konserwacja obudowy,
  • wymiana lub przewijanie cewek,
  • inne działania związane z naprawą.

Niewątpliwie najczęstszą przyczyną awarii głośników jest niewłaściwa ich obsługa lub różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia jest także upływający czas, który potrafi odcisnąć piętno na różnego rodzaju sprzęcie elektrycznym lub elektronicznym. Z naszej strony dokładamy zawsze wszelkich starań, by powierzone nam do naprawy urządzenia elektroniczne i elektryczne zyskały drugie życie.