Naprawa konsol do gier

Naprawa konsol do gier nie zawsze jest zadaniem łatwym, a podejmowane czynności w jej zakresie, wymagają dużego zaangażowania oraz sporej wiedzy z zakresu elektroniki i elektryki, a także ze świata nowinek technologicznych. W naszej pracy, bez względu na to, jaki rodzaj sprzętu elektrycznego czy elektronicznego serwisujemy lub naprawiamy, dokładamy wszelkich starań, by była ona nie tylko owocna, ale również trwała. Dlatego też, na wykonywane przez nas prace dajemy gwarancję, co z pewnością świadczy o jakości naszych usług.

Serwis konsol warszawa

Działamy gównie na terenie Warszawy, jednak w przypadku konsol możemy również podjąć się naprawy z innych rejonów Polski. Mamy doskonale opanowaną logistykę z wykorzystaniem usług kurierskich, które praktycznie nie wpływają na koszt usługi.

Naprawa konsol do gier wszystkich producentów

Naprawa konsol do gier w naszym wykonaniu obejmuje serwis konsol wszystkich producentów. W naszych działaniach serwisujemy konsole Xbox, a także wszystkie modele, w tym zarówno te starsze, jak i nowsze. Ponadto zajmujemy się naprawą konsol do gier Nintendo Switch oraz Nintendo Switch Lite. Z powodzeniem poradzimy sobie oczywiście z flagową konsolą firmy Sony, czyli konsolą PlayStation.

Oto niektóre konsole do gier, które naprawiamy i serwisujemy:

Serwisujemy konsole PlayStation, a także naprawiamy wszystkie modele, starsze i nowsze, stacjonarne PS, PS2, PS3, PS4, PS4 PRO, PS4 Slim i przenośne PlayStation Portable i PlayStation Vita. Ponadto serwisujemy konsole Xbox, wszystkie modele, zarówno starsze Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, jak i nowsze konstrukcje Xbox One X.

Naprawa konsol do gier w naszym wykonaniu

To, co z pewnością wyróżnia nasz zespół, to doświadczony oraz wykwalifikowany zespół serwisantów. Ponadto posiadamy odpowiednie wyposażenie techniczne i zaplecze technologiczne, które stanowi dla nas ogromne wsparcie, a jednocześnie dzięki niemu możemy z powodzeniem poradzić sobie z naprawami różnego rodzaju. Ponadto w naszym serwisie posiadamy szeroki dostęp do podzespołów oraz części zamiennych, co z pewnością daje gwarancję na rzetelnie i fachowo przeprowadzoną naprawę. Zanim jednak przystąpimy do pracy, oferujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia i dopiero na jej podstawie sprawdzamy ewentualny kosztorys usunięcia usterki. Zanim rozpoczniemy pracę, informujemy naszych klientów o konieczności poniesienia odpowiednich kosztów. Dopiero po zatwierdzeniu kosztorysu oraz prowadzonych przez nas prac, naprawa konsol do gier w naszym wykonaniu jest realizowana. To, co z pewnością nas wyróżnia, to fakt, że na wszystkie wykonywane przez nas czynności naprawcze oraz serwisowe udzielamy gwarancji. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie jak najkrótszym czasie wykonać solidną i efektowną pracę. Działamy zarówno szybko, jak i sprawnie, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że naprawa konsol do gier dla ich właścicieli bywa sporym utrudnieniem oraz przerwą w codziennym dostarczaniu rozrywek.

Jakie usterki możemy spotkać w przypadku uszkodzenia konsoli do gier?

Do naszego serwisu trafiają konsole do gier flagowych producentów. Naprawa konsol do gier w naszym wykonaniu jest zawsze solidna, gdyż dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym i elektronicznym, a także wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych napraw. Serwisujemy urządzenia wszystkich producentów i z powodzeniem radzimy sobie z różnego rodzaju naprawami. Szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych pozwala nam na bezproblemowe wykonanie napraw zarówno prostych, jak i złożonych.

Nasi specjaliści są biegli w lutowaniu BGA, wymianie chipsetów grafiki, wymianie dowolnych podzespołów, a także z powodzeniem przeprowadzono konserwację konsoli do gier, czyszczenie układu chłodzenia oraz wymianę pasty termoprzewodzącej. Oczywiście to jedynie fragment zakresu naszej działalności. Bez względu na to, jaki problem związany jest z konsolą do gier, nasz serwis z powodzeniem sobie z nim poradzi.