Serwis Audio

Serwis Audio

Oferujemy serwis wszystkich urządzeń audio. Jesteśmy biegli zarówno w technice cyfrowej, jak również analogowej. Potrafimy słuchać, nie oceniamy pracy sprzętu jedynie na podstawie pomiarów elektrycznych. Słuchamy i analizujemy to co słyszymy, wyciągamy wnioski. Przy okazji serwisu jesteśmy w stanie zaoferować również udoskonalenia sprzętu.

Przyjmujemy przesyłki z całej Polski i całego świata. Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski.

Jesteśmy biegli w naprawach takich urządzeń jak gramofony, odtwarzacze CD, wzmacniacze, przedwzmacniacze, odtwarzacze kaset, kolumny głośnikowe. Doskonale znamy się na technice lampowej. Posiadamy bardzo dobry dostęp do podzespołów zamiennych, w tym również lamp elektronowych.

Każde urządzenie audio, niezależnie od wartości, roku produkcji służy do słuchania muzyki, do odbioru sztuki. Czynności w zakresie naprawy, renowacji sprzętu audio to również konieczność zadbania o wszelkie walory urządzenia – zarówno od strony technicznej, jak również fonicznej.