Serwis Denon

Nasz serwis to niewątpliwie jeden z najlepszych serwisów w Warszawie i w całej Polsce, a być może nawet najlepszy. Naszą działalnością są kompleksowe usługi dotyczące naprawy różnego rodzaju urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Zajmujemy się tak naprawdę naprawą oraz renowacją wszystkich urządzeń – zarówno najnowszych, jak i tych starszych generacji. Z powodzeniem poradzimy sobie ze sprzętem codziennego, domowego użytku w, a także z profesjonalnymi urządzeniami. Wyróżniono doskonałe zaplecze techniczne i doświadczony zespół specjalistów, co świadczy o jakości świadczonych przez nas usług.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Na samym początku wspomnieliśmy już, że posiadamy doskonałe zaplecze techniczne, wyposażone w niezbędne i najnowszy sprzęt z potrzebne do diagnozowania i rozwiązywania problemów różnego rodzaju i różnej generacji urządzeń elektronicznych. Wspomnieć należy, że posiadamy także zespół specjalistów, którzy wyróżniają się na tle konkurencji ogromnym doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami oraz niezbędną wiedzą z zakresu elektryki i elektroniki.

Naszym atutem, który zdecydowanie przemawia za skorzystaniem z naszych usług jest fakt, że prowadzimy bezpłatną diagnozę wszystkich sprzętów elektronicznych, które mają zostać przez nas naprawione. Istotne jest jednak to, że potencjalny klient może zrezygnować ze współpracy z nami, po postawieniu diagnozy i zaprezentowaniu ewentualnych kosztów. Dodatkowo zapewniamy bezpłatny transport urządzenia od klienta do serwisu, a także odwrotnie – nawet w chwili, kiedy potencjalny klient nie będzie zainteresowany naprawą w naszym serwisie. To, co również nas wyróżnia to fakt, że zapewniamy gwarancję na wykonaną przez nas pracę na okres 6 miesięcy.

Jak pracujemy?

Naszą dewizą jest to, by nie wyrzucać sprzętów elektrycznych i elektronicznych, a tym samym nie generować elektrośmieci. Elektrośmieci w ogromnym stopniu zalewają naszą planetę i szkodzą jej, a także negatywnie wpływają na zdrowie człowieka. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, były różnego rodzaju sprzęty i urządzenia elektryczne i elektroniczne nie były wyrzucane. Zachęcamy więc, by uszkodzone oraz zepsute urządzenia naprawiać, a tym samym dać im nowe życie. Istotne jest to, że tak naprawdę naprawa uszkodzonych urządzeń i jest najlepszą opcją ze wszystkich możliwych. Prowadzimy działania w ten sposób, że różnego rodzaju urządzenia – zarówno większe, jak i mniejsze – zostają nie tylko naprawione, ale znacznie usprawniony i tym samym stają się bardziej wydajnym i. Nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat oraz wiedza oraz kwalifikacje stawiają, że wykrycie oraz wyeliminowanie błędów fabrycznych pozwala na ustalenie przyczyny różnego rodzaju usterek. Dodatkowe, bogate zaplecze technologiczne znacznie usprawnia nasze prace.

Jaki sprzęt elektroniczny i elektryczny naprawiamy?

Nie będzie przesadą, jeżeli powiemy, że naprawiamy wszystkie urządzenia elektryczne i elektroniczne. Bez znaczenia jest to, czy urządzenie zostało uszkodzone, czy też zepsute – poradzimy sobie z różnego rodzaju awariami.  Co ważne, nasze działania prowadzimy uczciwie i realnie. Ponadto naprawiamy urządzenia zarówno najnowsze, jak i te zaliczane do starszej generacji. Podejmujemy się napraw stosunkowo łatwych, ale chętnie realizujemy także te bardziej skomplikowane. W naszych działaniach zajmujemy się różnymi Markami – zarówno tymi flagowymi, jak i nowymi, czy też mniej znanymi.

Serwis Denon w naszym wykonaniu

Niewątpliwie audiofile i fanatycy muzyczni doskonale rozpoznają tę markę. Marka Denon przyzwyczaiła nas do doskonałego brzmienia i wysublimowanej estetyki. Niewątpliwie produkty tej firmy są sygnowane jako te z górnej półki. Bez wątpienia wszystkie urządzenia tego producenta stanowią odbicie filozofii założycieli tej marki, która oparta jest na pasji, technologii i swoistym artyzmie. W naszej pracy zajmujemy się nie tylko różnymi urządzeniami takimi jak słuchawki, urządzenia mobilne, głośniki bezprzewodowe czy inne systemy muzyczne i cyfrowe. Dokładamy wszelkich starań, by doskonałemu urządzeniu, przywrócić doskonałą jakość w trakcie naprawy. Pracujemy uważnie i solidnie. Nasza praca jest również naszą pasją, co z pewnością przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Serwis Denon – co warto wiedzieć?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy być może po raz pierwszy słyszał o tej marce, jednak my, jako osoby niezwykle wrażliwe na sprzęty elektroniczne i elektroniczne, a także wysoce uwrażliwione na brzmienia, szczególnie doceniamy tego producenta. Tak naprawdę ta japońska marka od dziesięcioleci obecna jest w wielu segmentach rynku audio, co świadczy o jej solidności i perfekcji. Tak naprawdę kariera tej firmy zaczęła się od futurystycznego modelu gramofonu, później na rynku pojawił się wzmacniacz, a potem ośmiokanałowy jest cyfrowy. Zawdzięczamy temu producentowi także magnetofon szpulowy, magnetofon kasetowy w, a także pierwszy odtwarzacz CD, który pojawił się w roku 1983.

Jakie produkty marki Denon najczęściej naprawiamy?

Soundbar Denon DHT-S316

soundbar Denon DHT-S216

soundbar Denon DHT-S716H

soundbar Denon DHT-S416

system Hi-Fi Denon CEOL N10 (RCD-N10 + SC-N10)

system Hi-Fi Denon CEOL N10 (RCD-N10 + SC-N10)

system Hi-Fi Denon D-M41 / RCD-

system Hi-Fi Denon CEOL N11DAB (RCDN-11 + SC-N10)

zestaw kina domowego Denon AVR-X2700H, Wilson RAPTOR 9/1/VOCAL

zestaw kina domowego Denon AVC-S660H, Wilson Estrada 5.0

zestaw kina domowego Denon AVR-S660H, Wilson MoviX 5.0

zestaw kina Denon AVR-X1700H, Wilson RAPTOR 7/1/

gramofon Denon DP-29F

gramofon Denon DP-300F

gramofon Denon DP-400

Historia marki Denon

niewątpliwie w Polsce marka ta kojarzona jest ze znakomitymi amplitunerami kina domowego, w różnego rodzaju komponentami stereo i głośnikami przewodowymi. Jednak musimy sobie zdawać sprawę z tego, że tak naprawdę w produkty te stanowią niewielki wycinek z całego katalogu, który oferuje ta firma. Istotne jest to, że firma Denon sięga aż do roku 1910. Przede wszystkim, Denon to nie tylko wzmacniacze, amplitunery, ale również głośniki bezprzewodowe, biurkowe systemem muzyczne, wkładki gramofonowe, słuchawki, a nawet urządzenia mobilne. 

Pomysł na powstanie tej firmy narodził się z dnia na dzień. Warto jednak wiedzieć, że sama nazwa Denon narodziła się w roku 1939. To właśnie ta marka wprowadziła na rynek pierwsze profesjonalne nagrywki i wycinanki do płyt. Specjalizowała się ówcześnie także w produkcji magnetofonów szpulowych oraz produkcją gramofonów i wkładek gramofonowych. W roku 1951 firma ta wprowadziła na rynek japoński pierwsze płyty długogrające oraz stereofoniczna systemy HiFi. W tym samym roku narodziły się także pierwsze nagrywki PCM. W roku 1964 Majka ta rozpoczęła sprzedaż kaset magnetofonowych, a w roku 1971 na rynek trafiło już wzmacniacze, gramofony, tunery radiowe oraz kolumny. 1982 rok to czas, kiedy Denon wprowadził na rynek swój pierwszy odtwarzacz płyt kompaktowych, a w 1988 w katalogu pojawiły się pierwsze amplitunery AV. Od tego czasu marka ta dbała o intensywny rozwój, w który przekładał się na wysoką jakość oferowanych produktów.