Serwis LG

Warszawa, będąca stolicą naszego kraju, oferuje nam różnego rodzaju usług. Niewątpliwie zapotrzebowanie na serwisy związane z naprawą różnego rodzaju sprzętów elektrycznych i elektronicznych ciągle rośnie. Nasz serwis jest niewątpliwie jednym z najlepszych serwisów elektroniki nie tylko w samej stolicy, ale w całej Polsce. Zajmujemy się kompleksową usługą serwisowania oraz napraw różnego rodzaju urządzeń elektrycznych i elektronicznych – zarówno tych nowszej generacji, jak i starszych. W nasze ręce gwiazd sprzęt profesjonalny, a także ten użytku domowego.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszego serwisu?

Niewątpliwie, tym co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest doskonałe zaplecze techniczne, wyposażone w najnowsze i jednocześnie niezbędne sprzęty potrzebne do diagnozowania oraz rozwiązywania problemów urządzeń elektronicznych różnej generacji. Ponadto w naszym serwisie pracują wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat pracy. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to także fakt, że prowadzimy bezpłatną diagnozę sprzętów elektronicznych, po które mają zostać nam powierzone nam do naprawy. Istotne jest również to, że oferujemy bezpłatny transport urządzeń elektrycznych i elektronicznych, które zostaną dostarczone zarówno do naszego serwisu, jak i później do klienta. Zawsze dokładnie prezentujemy skrupulatny kosztorys oraz program planowanych prac, które mają zostać wykonane. Na tym etapie potencjalny klient może zrezygnować ze współpracy z nami i skorzystania z naszych usług, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów -  w tym także za transport i zwrot urządzenia w takim stanie, w jakim zostało ono od niego odebrane.

Nowe życie, które dajemy urządzeniom

W naszych działaniach zawsze dokładamy wszelkich starań, był uszkodzony lub zepsuty sprzęt elektroniczny czy elektryczny zyskał nowe życie. Staramy się przekonywać ludzi do tego, nie generowali nowych elektrośmieci, a tym samym zrezygnowali z zakupu nowych urządzeń elektrycznych tylko dlatego, że starsze wymagają naprawy. Oczywiście niekiedy zdarzają się sytuacje, że koszt naprawy znacznie przewyższa koszt związany z zakupem nowego urządzenia. Musimy jednak pamiętać, wysokiej jakości urządzenia warto naprawiać i to też staramy się przekazywać w nasze działania. Wychodzimy z założenia, że naprawa jest najlepszą z możliwych opcji, gdyż prowadzone przez nas pracę potrafią nie tylko usprawnić urządzenie, ale także uczynić je jeszcze lepszym i tym samym bardziej wydajnym. Z powodzeniem potrafimy odnaleźć oraz wyeliminować błędy fabryczne, które bardzo często stanowią przyczynę usterek.

Co serwisujemy?

Śmiało możemy powiedzieć, że tak naprawdę poradzimy sobie z każdym urządzeniem elektrycznym czy elektronicznym i dokonamy różnego rodzaju napraw. Bez względu na to, jakiej marki trafiają do nas sprzęty, zawsze stajemy na wysokości zadania i z powodzeniem wykonujemy nawet skomplikowane naprawy. Nasi fachowcy posiadają doskonałe umiejętności, a bogate zaplecze techniczne pozwala nam rozwiązać nawet niezwykle trudne technicznie przypadki. Chętnie podejmujemy się napraw najnowszych urządzeń, ale także dajemy nowe życie urządzeniom starszym.

Jak prowadzimy serwis LG?

Serwis LG w naszym wykonaniu to gwarancja zadowolenia klientów. Niewątpliwie LG jest światową marką, która działa w wielu gałęziach przemysłu elektronicznego, w tym także posiada bogate zaplecze urządzeń mobilnych. Dodać rzecz jasna należy, że jest to marka, która szczególnie dba o jakość. Firma LG w swoich urządzeniach stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne, co odzwierciedla jej silną pozycję na rynku. Zarówno smartfony tego producenta, jak i inne urządzenia, oceniamy jako bardzo dobre. Nie oznacza to jednak tego, że nie ulegają one awariom. Niestety bez względu na to, czy chodzi o urządzenia najnowsze, czy również starsze, do naszego serwisu trafiają urządzenia marki LG, które borykają się z różnego rodzaju problemami. Z naszej strony zawsze dokładamy wszelkich starań, najpierw dokładnie rozpoznać problem , a dopiero później go rozwiązać. Z powodzeniem radzimy sobie z trudnymi do usunięcia awariami, jak i tymi przeciętnymi. Naszym celem jest wykonanie najwyższej jakości prac naprawczych oraz serwisowych w możliwie najkrótszym czasie.

Serwis LG – co warto wiedzieć?

Marka LG jest rozpoznawalna na całym świecie. Niewątpliwie LG stanowi synonim jakości w wielu dziedzinach urządzeń przemysłowych. Ponadto można również uznać, że marka LG jest jednym z liderów w branży urządzeń mobilnych także wśród produktów RTV. Wspomnieć należy, że jest to czwarte pod względem wielkości przedsiębiorstwo w Korei Południowej. Oprócz popularnych smartfonów firma ta zajmuje się produkcją między innymi telewizorów, odtwarzacze DVD, odtwarzaczy BluRay, różnego rodzaju urządzeń audio, klimatyzatorów, a także wielu innych. Z naszej strony możemy śmiało przyznać, że posiadamy jednych z najbardziej doświadczonych techników w naszym kraju, dlatego też wyróżnia nas doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego. Bogate zaplecze technologiczne naszego serwisu gwarantuje efektowne naprawy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Serwis LG i urządzenia najczęściej naprawiane

Telewizor LG OLED48C11LB OLED 48'' 4K

Telewizor LG 43NANO753P NanoCell 43'' 4K

Telewizor LG 43UP75003LF LED 43'' 4K Ult

Telewizor LG 55NANO813PA NanoCell 55''

Telewizor LG OLED55A13LA OLED 55'' 4K

Telewizor LG OLED55C12LA OLED 55'' 4K

Telewizor LG 28TN515S-PZ LED 27.5'' HD

Telewizor LG 65NANO753P NanoCell 65'' 4K

Telewizor LG 50NANO813PA NanoCell 50''

Telewizor LG OLED65C12LA OLED 65'' 4K

Smartfon LG K42 3/64GB 6.6"

Smartfon LG G7 ThinQ

Soundbar LG SP8YA

Soundbar LG SN10Y

Soundbar LG Eclair QP5

Soundbar LG SN4R

Krótka historia marki LG

Warto wiedzieć o tym, że LG Group jest przedsiębiorstwem działającym nie tylko w branży elektronicznej, ale również chemicznej, a dawniej nawet telekomunikacyjnej. Samo przedsiębiorstwo powstało 1 października 1958 roku i wtedy też LG zbudowało swoje pierwsze radio, które rok później trafiło do sprzedaży. W roku 1961 na rynku pojawił się pierwszy automatyczny telefon tego producenta, a w roku 1965 sprzedano pierwszą jego lodówkę. Rok później dokonano sprzedaży pierwszego telewizora. Ciekawe jest również to, że w 1968 roku LG sprzedało także swój pierwszy klimatyzator, a w 1969 – pierwsze egzemplarze pralek automatycznych. Niewątpliwie każdy z nas jest w stanie wymienić kilka produktów LG, które używamy każdego dnia lub spotykamy je w profesjonalnych salonach. Nie ulega wątpliwości fakt, że LG ma swoich fanów, którzy korzystają tylko i wyłącznie z produktów tej marki.