Serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy

Przywrócimy życie Twojego ekspresu do kawy! Od sprawności, stanu ekspresu do kawy zależy jakość kawy. Każdy ekspres do kawy – wymaga regularnej konserwacji – przy czym konserwacja przeprowadzana w warunkach domowych nie wystarczy. Zasada ta odnosi się zarówno do ekspresów stosowanych w gospodarstwie domowym, jak również profesjonalnych maszyn, dużych ekspresów kolbowych.

Przyjmujemy przesyłki z całej Polski i całego świata. Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski.

Wykonujemy naprawy wszystkich ekspresów do kawy – zaczynając od małych i prostych konstrukcji, kończąc na dużych, profesjonalnych urządzeniach. Posiadamy dostęp do podzespołów do wszystkich marek ekspresów. Nasi serwisanci posiadają wiedzę nie tylko na temat konstrukcji ekspresów do kawy, są oni również biegli w samej kawie m. in. w technikach baristycznych.

Każda naprawa wykonywana przez nas wiąże się zawsze z pełnym, profesjonalnym cyklem odkamienia ekspresu. Zawsze dążymy do tego aby ekspres był nie tylko sprawny – ale również całkowicie oczyszczony.

Obok serwisu ekspresów do kawy oferujemy także naprawy młynków do kawy.

 

 

Powiązane wpisy:

Pewnie nie uwierzycie nam, ale historia ekspresu do kawy sięga roku 575 naszej ery. Warto zaznaczyć, że to właśnie to Turkowie byli prekursorami kawowych sprzętów. Tytuł ten otrzymali aż do roku 1818, kiedy to właśnie stworzono pierwszy zaparzacz do kawy.